آخرین اخبار از هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی شهرستان ها

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- یزدانشیر آذری کیا

۲- رحیم افخمی نیا

۳- علی اکرمی

۴- بهزاد برقی

۵- رامین بهرامی نژاد

۶- سیامک بهمنی

۷- سیدمحسن حسن نژاد قره آغاجی

۸- علیرضا حسینی

۹- لقمان خلیفه زاده

۱۰- اسماعیل دیداریان

۱۱- بهرنگ دیلمقانی

۱۲- یوسفعلی رستمی

۱۳- حسین سلیمی ریکانی

۱۴- نعمت اله سیمائی

۱۵- فاروق شمفی

۱۶- افشین عباسی

۱۷- حبیب عسگرخان مسکن

۱۸- سیامک عیسی بیگلو دربند

۱۹- کیوان فرزاد

۲۰- فریبا قاسمی قراحسنلو

۲۱- امیر کارآمدثانی

۲۲- مهران کنارسرکانی

۲۳- مرتضی محمدحسین زاده

۲۴- کریم مرادی

۲۵- میکائیل نریمانی

۲۶- نیک وهاب زاده

۲۷- جعفر هاشم زاده

رشته ترافیک:

۱- حمید شیرمحمدی

رشته نقشه برداری:

۱- سید فتح اله فوادمرعشی

۲- علی مصیب زاده

رشته معماری: 

۱- رحیم ارادتی

۲- رسول خراسانی عربلوی یکان

۳- مرتضی خسرونیا

۴- مهدی شجاع دل

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- رضا بهلول زاده

۲- علیرضا چودار رضائیه

۳- حسن زهی سعادت

۴- اسکندر سجادی

۵- آرمان کریمی

۶- عادل لعل شهسوار

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- وحید اکبرزاده آذر

۲- عبداله امراللهی

۳- ابوالفضل شیخ محمدی دیزجی

۴- احمد وطنی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- علی ابراهیم زاده

۲- اسداله اصولی

۳- احمد اکبرلو

۴- ناصر امامعلی پور

۵- غلامحسین بابائی

۶- بهنام باغبانی

۷- محمدرضا بایرامی آذر

۸- یونس بقائی اسگوئی

۹- علیرضا پورصمد بناب

۱۰- بهلول تقی زاده

۱۱- رضا جاوید

۱۲- بهنام جعفری

۱۳- اصغر جلالی فرد

۱۴- اصغر راضی

۱۵- اسحاق رسولی سرابی

۱۶- مهرداد رشیدی تبار

۱۷- یعقوب رونقی

۱۸- مسعود رئوفی

۱۹- احمد شمس وحدتی

۲۰- حسین صمدی

۲۱- صمد صومی

۲۲- احمد طالب نژاد ایرانی

۲۳- امان اله عبداللهی ثابت

۲۴- رضا علیزاده

۲۵- محسن فروغی نزهت

۲۶- کامبیز فلسفیان

۲۷- امیرعلی کلانتری اسگویی

۲۸- محمد علی لطف الهی یقین

۲۹- محمد محمدی

۳۰- اسداله مقدم خانه برق

۳۱- امراله ناصری

۳۲- مهدی ناوه کار

۳۳- محمدرضا نجاتی

۳۴- مهدی نوری

۳۵- فرهاد هامونی

۳۶- ابراهیم همدانلو

۳۷- افشین یادگاری

رشته نقشه برداری:

۱- شهرام بایبوردی

۲- اصغر راست بود

۳- ابوالفضل رنجبر

۴- محمد شاهکار

۵- علی طوماری

رشته ترافیک:

۱- کریم ارضرومی

۲- سیروس حیدر ریحانی

رشته معماری: 

۱- حمیدرضا شادیفر

۲- آرش صدری

۳- محمد قلی پور

۴- سعید نداف

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- علی پرتونیا

۲- مرادعلی پورمحمد

۳- محمدحسن جعفری پایدار

۴- قاسم شاهکار

۵- حسین عبدی

۶- عبدالناصر عمرانی

۷- شهرام کاشانی اصل

۸- ناصر یاسایی

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- سیامک اسمعیلی

۲- صادق ایپچیان دروازه

۳- محمدعلی توکلی قاضی جهانی

۴- بهرام چاوشی

۵- ایرج دهناد

۶- حمید رسول دخت حکم آبادی

۷- رویا صادقی نهر

۸- حسین علمی

۹- وحید نیاپاک

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- سیدابوالفضل ایوبی

۲- بهزاد حاتمی

۳- حبیب الله خلیل مقدم

۴- علی اکبر رمضانی

۵- رامین زیارتی

۶- کاظم عابدی

۷- علی عصمتی

۸- احمدرضا عفتی

۹- سیدهادی علی پور

۱۰- مجید علی پور

۱۱- حسینقلی قلی زاده

۱۲- حبیب الله گوهری

۱۳- داود محمدی

۱۴- مهدی میان آبادی

۱۵- هوشنگ نامور

رشته معماری: 

۱- حمیدرضا شادیفر

۲- آرش صدری

۳- محمد قلی پور

۴- سعید نداف

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- مهرروز حسین چی

۲- مهدی سیاره

۳- علی عاکف

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- حامد حقانی

۲- ابوالفضل رازقندی

۳- علیرضا علی آبادی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان لرستان

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- بابک احمدی

۲- حسین اسدی پور

۳- سعید بارانی

۴- صحبت اله بزو گزاده

۵- حسین رضایی

۶- سید آرش سبف

۷- امین شرفی

۸- محمدرضا شکوهی

۹- احمد شیراوند

۱۰- علی اصغر صارمیان

۱۱- کیارش طاهر پور

۱۲- حجاز عادلی

۱۳- علی حیدر عبادی پور وسفلی

۱۴- بهمن فرخی

۱۵- تاج الدین فریدونی

۱۶- منوچهر ماهر و بختیاری

رشته معماری: 

۱- ضرغام ارشادی

۲- محمد خدامی

۳- فاطمه رستمی

۴- علیرضا محمدزاده

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- نجم الدین افخمی

۲- سیروس رحمتی

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- مجید جی افرام

۲- غلامرضا یاراحمدی

رشته نقشه برداری :

۱- ناصر طهماسبی

۲- فرزاد فرخی چشمه سلطانی

۳- آرمان منصفی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلو و بویراحمد، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- امیر بهگام سیرت : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۶

۲- مجید جوادی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۳- احمدرضا خورشیدی بید سردره : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۱

۴- علی صادقی : کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۱

۵- هومان علی پور دولت آباد : کارشناسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال۱۳۸۱

۶- علم علی زاده : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

۷- محمد عوضیان : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

۸- سیدعزت اله محمدی چشمه گل : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

۹- ابراهیم مهرجو : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

۱۰- پژمان نیک اقبالی : کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۲

۱۱- سعید وحیدمهر : کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۴

رشته معماری: 

۱- ساسان حسینی : دکتری معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۱

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- سجاد رستگار : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه تبریز، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- داریوش دیودیده : کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه شیراز، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۹

۲- فردین یزدانپناه سی سخت : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۴

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- مهدی اژدری مقدم

۲- حسین براهویی

۳- علی پوراربابی

۴- شهرام شکوری

۵- محمد شیرازیی

۶- علی عربی

۷- امان اله کردی

۸- حمید محسنیان

۹- کامبیز نرماشیری

۱۰- روح اله موسوی

۱۱- همایون نصرتی

۱۲- محمد یعقوبی

رشته معماری: 

۱- فریدون اتحادی

۲- غلامعباس تبتی

۳- محمدعلی قصری

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- حسین تازه روز

۲- سعید درخشنده

۳- مهدی شایان

۴- احمد کاظمی

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- غلامحسین رضایی نسب

۲- عبدالرحمن ریکی

۳- علیرضا شهرکی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- کیوان بابادی، کارشناسی عمران

۲- پرویز بهروز، کارشناسی عمران

۳- بهنام برومندزاه، کارشناسی ارشد عمران

۴- سیدحسین بهاری زاده، کارشناسی عمران

۵- اکبر حسنی پور، دکتری عمران

۶- محمد حلالی زاده، کارشناسی عمران

۷- محمد درخشانی فرد، کارشناسی عمران

۸- کمال دویده، کارشناسی عمران

۹- عباس رضائیان، دکتری عمران

۱۰- سیدعبدالکریم سیدنظرزاده، کارشناسی عمران

۱۱- مهدی سیدحسینی، کارشناسی عمران

۱۲- جمال سلامی، کارشناسی عمران

۱۳- عبدالعظیم سیدمحمودی دزفولی، کارشناسی عمران

۱۴- محمدرضا سرلک، کارشناسی عمران

۱۵- سعید ستارشیخی، کارشناسی عمران

۱۶- عبدالعزیز ساعدی نیا، کارشناسی ارشد عمران

۱۷- مظفر ساعد، کارشناسی عمران

۱۸- علی شعیباوی، کارشناسی عمران

۱۹-سامان عقیقی، کارشناسی ارشد عمران

۲۰-  یوسف مرادی، کارشناسی عمران

۲۱- سیدحسین معماری، کارشناسی عمران

۲۲- محمدعلی مهرعلی پور، کارشناسی عمران

۲۳- عباس معتمدزرگرر، کارشناسی عمران

۲۴- علی حسین نکونام، کارشناسی عمران

۲۵- محدرضا نیک سرشت، کارشناسی ارشد عمران

رشته معماری: 

۱- منصور بدیعی فر، کارشناسی ارشد معماری

۲- منصور براتی فر، کارشناسی ارشد معماری

۳- فرامرز تطهیری مقدم، کارشناسی ارشد معماری

۴- احسان جوادی، کارشناسی ارشد معماری

۵- عبدالرحمن دیناروند، کارشناسی ارشد معماری

۶- احمد شاهرکنی، کارشناسی ارشد معماری

۷- محمد شهیدزاده، کارشناسی ارشد معماری

۸- اکبر موسائی جو، کارشناسی ارشد معماری

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- محمد جلودار ناصری، کارشناسی برق

۲- مهرام روانبخش، کارشناسی برق

۳- رضا عصاره، کارشناسی ارشد برق

۴- محمدعلی عبداله پور، کارشناسی برق

۵- اصغر کریمی فرد، کارشناسی برق

۶- بهمن کلانترهرمزی، کارشناسی برق

۷- حسین کربلائی محمد، کارشناسی ارشد برق

۸- غلامحسین گرجیان، کارشناسی برق

۹- عباس هلاکوئی، کارشناسی برق

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱-مسعود سیدمحمودی، کارشناسی ارشد مکانیک

۲- محمدرضا طالب زاده، کارشناسی مکانیک

۳- محسن فلاح، کارشناسی مکانیک

۴- رضا گمرک چی زاده، کارشناسی مکانیک

۵- علیرضا مشکین فام، کارشناسی ارشد مکانیک

رشته نقشه برداری:

۱- مصطفی احمدی، کارشناسی نقشه برداری

۲- سیدیداله عبائی باقری، کارشناسی نقشه برداری

۳- مهدی علینقی زاده بهبهانی، کارشناسی نقشه برداری

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- محمد الهامی زاده

۲- علی بهدائی

۳- محمد خوشنام

۴- سیدرضا سرافرازی

۵- محسن صابری

۶- حسین عباسی

۷- محمد فدویان

۸- یداله محمودی

۹- سیده بنفشه میرکاظمی

رشته معماری: 

۱- محمدحسین زراعتکار

۲- احمد کاظمیان

۳- حسنیه هروی

تاسیسات برقی ساختمان:

۱-سید محمدرضا علمدارمقدم

۲- سیدمحمدرضا فاطمی

۳- علی کریمدادی

۴- علی مهرورزان

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- محمدهادی کمیلی

۲- وحید ناصری

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان گیلان

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته معماری: 

۱- مجتبی احمدزاده ذوالپیرانی : کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه یزد، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۶

۲- مهرداد کاظمی آسیابر : کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه گیلان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

۳- ماجد بل درمیان : کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه گیلان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

رشته شهرسازی: 

۱- ابراهیم افشاری : کارشناسی ارشد شهرسازی و برنامه ریزی شهری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۲- سیدمسعود موسوی : کارشناسی ارشد شهرسازی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه شهید بهشتی، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

رشته عمران: 

۱- عباسغلی اخوان زنجانی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۲- پشوتن بحر کاظمی : کارشناسی عمران از دانشگاه سیستان و بلوچستان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۱

۳- آرش بهار : دکتری عمران زلزله از دانشگاه پلی تکنیک کانالونیا اسپانیا، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۸

۴- هدی پورغفار مغفرتی : کارشناسی عمران از دانشگاه امام حسین (ع)، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۲

۵- ایرج پورنصیری : کارشناسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال۱۳۸۱

۶- محمدرسول حاجی قلی زاده : کارشناسی عمران راه و ساختمان از دانشگاه مانیل فیلیپین، فارغ التحصیل سال ۱۳۵۸

۷- محمدرضا حق پناه کوچهصفهانی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس و نوشهر، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

۸- احمد حقدادی : کارشناسی ارشد عمران آب از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

۹- ابراهیم دربندی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس و نوشهر، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

۱۰- رضا دری : کارشناسی عمران از دانشگاه گیلان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

۱۱- ساعد دست پیمان : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۱۲- علیرضا رزاقی فرد : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس و نوشهر، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۱

۱۳- امیر رضا رهبر : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس و نوشهر، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۱۴- حمیدرضا شعبانی : کارشناسی عمران از دانشگاه مازندران، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

۱۵- عادل صادقی فر : کارشناسی ارشد عمران سازه از دانشگاه سیستان و بلوچستان ، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۱

۱۶- عبدالرضا قاسمیان لنگرودی : کارشناسی عمران از دانشگاه گیلان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

۱۷- امین قربانی : دکتری عمران سازه از دانشگاه سیستان و بلوچستان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۹

۱۸- سینا مقدادی کاسائی : کارشناسی ارشد عمران سازه از دانشگاه گیلان، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۴

۱۹ میلاد نصر : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس و نوشهر، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- رقیه جعفری اصل : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه تبریز، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۷

۲- فرشید رجبی وارده سرائی : کارشناسی ارشدمکانیک سیستم های انرژی از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۴

۳- مریم طوسی طبیبی : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه تبریز، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۷

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- یزدان اشگوری : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه تبریز، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۳

۲- شیلا افشارمنش : کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

۳- محمد پوراحمدی : کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۴- آزاده پورذاکر عریانی :  کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۵- محمد پورمهدی زیده سرانی : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران(اردبیل)، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۵

۵- مجتبی جهاندار : کارشناسی برق قدرت از از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

۷- گودرز چراغی :  کارشناسی برق قدرت از از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۸- محمدرضا خصوی ثانی :  کارشناسی ارشد برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران(اردبیل)، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۴

۹- محمدرضا علوی زاده شالکوهی : کارشناسی ارشد برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران (گیلان)، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۵

۱۰- کیانوش علی پور : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران(گیلان)، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۴

۱۱- طاهر محمدی مرام : کارشناسی برق قدرت از دانشگاه علم و صنعت ایران، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۱

۱۲- مجتبی نصر : کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

رشته نقشه برداری:

۱- سعید بدوی : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۳

۲- عباس پورخشکواری : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۴

۳- یاسر پورواحدی روشنده : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه اصفهان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۱

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان گلستان

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- محسن آهنساز : کارشناسی ارشد عمران مدیریت ساخت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۴

۲- محمد ابراهیم پور : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

۳- علی اخوان مهدوی : کارشناسی ارشد عمران خاک وپی از دانشگاه صنعتی بابل، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۳

۴- علیرضا ابومن : کارشناسی ارشد عمران سازه های هیدرولیکی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۲

۵- پیام بنی کریمی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال۱۳۸۱

۶- حلیمه جرجانی : کارشناسی عمران از دانشگاه مازندران، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۷- سید مجید حسینی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۲

۸- مهرداد حیدری : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

۹- محمد مهدی دیلم : کارشناسی عمران سازه ازدانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۱۰- مسعود رضوی : کارشناسی عمران از دانشگاه گیلان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

۱۱- وحید سپهری : کارشناسی ارشد عمران آب از دانشگاه تبریز، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۷

۱۲- علی عباسی مقدم : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۳

۱۳- محمد عسگری : کارشناسی ارشد عمران خاک و پی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۰

۱۴- مهرداد فرزاد : کارشناسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۸

۱۵- علیرضا کاشانی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۳

۱۶- حمیدرضا کریم زاده : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۱۷- سید محتبی موسوی : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۳

رشته نقشه برداری:

۱- علی اصغر عمرانی : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۵۷

۲- محمد گرابیلی : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه امام حسین(ع)، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۳

تاسیسات برقی ساختمان:

۱- کامبیز بیگ محمدی : کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

۲- رضا دماوندی : کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۳- سعید شهریاری : کارشناسی برق الکتروتکنیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

۴- ناصر قاسمی : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه صنعتی امیر کبیر، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

۵- سیدحامد قدس علوی : کارشناسی برق قدرت از از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

۱- محمدرضا الوستانی مفرد : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۰

۲- سیدمهران حسینی : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

۳- حسین وبزواری : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاهصنعتی اصفهان، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه ، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران :

۱- حشمت اله احمدی

۲- حسام الدین افضلی

۳- علی اکرمی

۴- الهام پارسایی تبار

۵- جلال الدین پولکی

۶- محمدرضا جبیبی

۷- حسن شرفی

۸- یحیی شهبازی

۹- محسن عقابی

۱۰- مجتبی فتحی

۱۱- سیدحمیدرضا کارگر

۱۲- فرنوش کریمی

۱۳- حسین رضا لطفی

۱۴- علی محمدپناه

۱۵- علی مرادی بلوردی

۱۶- محمد معمار افتخاری

۱۷- مهرداد موحدنیا

۱۸- علی اصغر نائمی

رشته نقشه برداری:

۱- امیر حسین شکرریز

۲- منوچهر کولانی

۳- پیمان مسعودی

رشته تاسیسات برق :

۱- فرشاد خسروی

۲- علیرضا شهبازی

۳- سلیمان شیرزادی

۴- مصطفی فاضل

۵- علی اکبر کشاورزی

۶- علی محمدی

رشته تاسیسات مکانیکی:

۱- کیومرث اسدی

۲- پیمان اسماعیلی

۳- مسعود سمیاری

۴- محمد صف آراء

۵- اکبر فرخی

رشته معماری :

۱- نورمحمد افشاری

۲- نورالدین پیرخضری

۳- امیرحسین جباری

۴- احسان داریوشی

۵- محمدعلی زرافشانی

۶- فریدون عزتی

۷- حمیدرضا نادری فر

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان زنجان

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان ، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران :

۱- قادر باقری

۲- محمود بزرگمهر اصل

۳- اکبر بهرامی

۴- حمید پویان فر

۵- مصطفی حبیبی

۶- محمد حبیبی وند

۷- کمال خدایاری

۸- اصغر رسولی

۹- جلال صالحی

۱۰- سعید عباسی

۱۱-محمدحسن علی محمدی

۱۲- محمدحسین غنیون

۱۳- حسن مجتبی زاده

۱۴- محمد محمدی

۱۵- احمد مروجی

۱۶- یحیی نصیرا

۱۷- حیدر نوری

رشته نقشه برداری:

۱- حمزه علی احمدی

۲- رامین کیامهر

رشته معماری:

۱- زهره ترابی

۲- اصغر حجتی

۳- علی رحمانپور زنجانی

۴- احد محمدی

۵- سیدحسین موسی

رشته شهرسازی :

۱- حبیب حلاجی

۲- ابراهیم زادتوت آغاج

رشته تاسیسات برق :

۱- حمیدرضا براتی

۲- یداله علی آبادی

۳- سیدوحید معتمدی

رشته تاسیسات مکانیکی :

۱- فریبرز براتی

۲- فریدون حیدری

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین ، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته برق :

۱- مهران چگینی : کارشناسی برق از دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

قاسم رازقی : کارشناسی برق از دانشگاه میسور هندوستان، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۰

فرزاد رحمتی: کارشناسی برق از دانشگاه آزاد اسلامی یزد، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

اعظم عباسقلی ها : کارشناسی برق از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

سیدکاظم مجابی : کارشناسی برق از دانشگاه صنعتی شریف، فارغ التحصیل سال۱۳۷۴

علی نعمتی : کارشناسی برق از دانشگاه اسلامی کرج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

حبیب اله جباری : کارشناسی برق از دانشگاه تبریز، فارغ التحصیل سال ۱۳۵۳

رشته شهرسازی:

محمد مهدی پارسامهر : کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه تهران، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۷

عباس وثیق نیا : کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

رشته نقشه برداری:

یداله کاظمی : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه امام حسین، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۶

غلامعباس ماجدی : کارشناسی نقشه برداری از دانشکده نقشه برداری تهران، فارغ التحصیل سال ۱۳۵۳

رشته ترافیک:

کامران زندی : کارشناسی ارشد ترافیک از دانشگاه صنعتی شریف، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

احمدرضا فقیهی : کارشناسی ارشد ترافیک از دانشگاه آزاد اسلامی جنوب، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۱۷

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان قم

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته عمران: 

۱- رضا محمودی : کارشناسی ارشد عمران سازه از دانشگاه آزاد اسلامی یزد، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۰

محمد معرفت : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی کرج، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲

امین مقومی : کارشناسی عمران از دانشگاه یزد، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

فریبرز وفاجو : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی استهبان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۲

حسین حسینی : کارشناسی راه و ساختمان و محیط از دانشگاه ایالتی بوتا آمریکا، فارغ التحصیل سال۱۳۵۸

وحید معماریان : کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

محمدباقر روحانی خفری : کارشناسی ارشد عمران سازه از موسسه آموزش عالی شمال، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۸

مجید حاجی حسینی : کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۱

علی محمدی : کارشناسی ارشد عمران سازه از دانشگاه مازندران، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۴

حسن هاشم زاده : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی خوی، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۱

محمدعلی سبحانی : کارشناسی عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۶

عادل شهاب : کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

تاسیسات برقی ساختمان:

محمد عیسی خانی : کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه شیراز، فارغ التحصیل سال ۱۳۶۶

محسن شیرمحمدی : کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی ساوه، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۶

علیرضا کبیری اصل : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه صنعتی امیر کبیر، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

احمد امینی : کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۴

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

کاوه توری کوپائی : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه آزاد اسلامی کرج، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

علی اصغر بهشتی : کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه شهید باهنر کرمان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۴

رشته معماری:

جواد قربانی : کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آزاد اسلامی همدان، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۹

امید بشارتی : کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه یزد، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸

محمدرضا سامانی : کارشناسی معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران، فارغ التحصیل سال ۱۳۵۸

مصطفی سعادت طلب : کارشناسی ارشد معماری از دانشکده هنرهای زیبا، فارغ التحصیل سال ۱۳۸۰

رشته نقشه برداری:

حسن خانی : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه امام حسین(ع)، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۷

ناصر ناصرالاسلامی : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه آزاد اسلامی جنوب تهران، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵

حسین علی یار : کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۶

شهرسازی:

امیرخسرو خودکار : کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشکده معماری و شهرسازی، فارغ التحصیل سال۱۳۷۳

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۱۷

لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل

هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، لیست نهایی داوطلبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سال ۱۳۹۷ را بشرح ذیل اعلام کرد:

رشته معماری:

۱- عبدالعزیز ابراهیم زاده
۲- محمدرضا انوری
۳- جوادجوان مجیدی
۴- پرویز حقی کرندق
۵- رسول کنعان پور
۶- طاهر کیافر
۷- یوسف صالح

شهرسازی:

۱- جهانگیر کنعان پور

رشته عمران: 

۱- ناصرآذرخش
۲- شاهین خدامرادزاده پیله رود
۳- سید جبرائیل خلیلی موسوی
۴- عزیزرضامند
۵- بهرام رضائی بنا
۶- یوسف ساجد
۷- کریم سعداللهی
۸- علیرضا سلیمانی
۹- حسین سید کاظمی
۱۰- میرمحمد سیدهاشمی
۱۱- کاظم شاکری
۱۲- فریدصالحی عالی
۱۳- علیرضاعباسیان
۱۴- طالب عبدی گللو
۱۵- یعقوب غریب زاده لورون
۱۶- مسعودغفرانی
۱۷- امین قنادی اصل
۱۸- سیدهادی قوامی
۱۹- شهریار گل محمدی
۲۰- جعفرلطفی
۲۱- فرهاد مبارکی دولت آبادی
۲۲- بهنام محرمی ننه کران

رشته مکانیک:

۱- اردشیرآرش
۲- افشین ناصری

رشته برق:

۱- حسین شایقی
۲- توحید شفیعی
۳- کیوان شیرمحمدزاده اصل

رشته نقشه برداری:

۱- اسماعیل امامی
۲- مهدی‌خان محمدیان

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۶/۰۶

هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها سال ۱۳۹۷

برگزاری کلاس های ارتقاء وهرگونه دوره های آموزشی برای مدرسین نامزدهای هشتمین دوره انتخابات اعضای نظام مهندسی کشور تا پایان انتخابات ممنوع می باشد.

مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان (کلیه استان ها)

با احترام

پیرو نامه شماره ۴۳۰/۳۹۳۲۱ مورخ ۰۳/۰۴/۱۳۹۷ در خصوص برگزاری دوره های آموزشی تا زمان برگزاری انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها، نظر به درخواست برخی از این سازمان ها با برگزاری دوره های آموزشی ارتقاء پایه پروانه اشتغال بکار مهندسی صرفاً توسط مدرس یا مدرسان استان که داوطلب انتخابات نمی باشند، در راستای تامین حقوق مهندسان ثبت نام کننده، در این دوره هابا ترتیبات فوق موافقت می گردد.

بدیهی است هرگونه تبلیغ در این دوره های آموزشی له یا علیه هر یک از داوطلبان ممنوع بوده و تخلف انتظامی محصوب می گردد و کمیته آموزش استان و مدرس محرم وظیفه حسن اجرای این امر را عهده دار می

منوچهر شبانی اصل

اخبار نظام مهندسی

هیأت اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶

اخبار هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی

اطلاعیه شماره۲هیأت اجرایی انتخابات هشتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در خصوص ضرورت واریزحق عضویت اعضا تاپایان سال۹۶جهت شرکت در انتخابات

نظر بر اینکه حسب اعلام وزارت راه و شهرسازی رأی دهندگان در انتخابات هشتمین دوره سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان ها بایستی حق عضویت خود تا پایان سال ۹۶ را تسویه نموده باشند از کلیه اعضای محترم سازمان درخواست می گردد لغایت تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۹۷/۷/۳ از بدهی احتمالی خود اطلاع حاصل و نسبت به واریز آن اقدام نمایند.

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳

اخبار هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان مازندران

موضوع : اخذ اثر انگشت مهندسین جهت هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره

باسلام

احتراماً با توجه به نزدیک شدن به هشتمین دوره انتخابات دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان و ضرورت اخذ اثر انگشت مهندسین جهت احراز هویت در انتخابات، ضروری است این موضوع به گونه ای شایسته به اطلاع مهندسین عضو رسانده شود و دفتر نمایندگی نیز اهتمام لازم در این خصوص در ایام باقیمانده تا روز انتخابات را داشته باشد. بدیهی است اعضاء فاقد اثر انگشت مجاز به دادن رای جهت انتخابات نخواهند بود.

اخبار نظام مهندسی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶

اخبار هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان فارس

به نقل از روزنامه تماشا، رئیس هیئت اجرایی هشتمین دور انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس گفت: در حالی که مرحله ثبت‌نام کاندیداهای این دوره از انتخابات به پایان رسیده بررسی مدارک واجدین شرایط در حال انجام است.
مهندس امیر فلاح‌نیا از ثبت‌نام حدود ۶۰ نفر از اعضای واجد شرایط سازمان نظام مهندسی فارس در هشتمین دور انتخابات هیئت مدیره خبر داد و گفت: تعداد کاندیداها در این دور نسبت به دور قبل به حدود نصف کاهش یافته است.
وی به دلایل کاهش چشمگیر تعداد کاندیداهای این دوره اشاره و عنوان کرد: در دور قبل اعضای سازمان با دارا بودن پروانه اشتغال پایه دو مجاز به ثبت‌نام و شرکت در انتخابات بودند و این در حالی است که در این دور علاوه بر اینکه شرط دارا بودن پروانه اشتغال پایه یک برای داوطلبین گذاشته شده شرط گذشتن حداقل زمان دو سال از اخذ پایه یک آنان نیز لحاظ شده است.
رئیس هیئت اجرایی هشتمین دور انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی فارس همچنین به لحاظ شدن موضوع رفع تعارض منافع در جریان برگزاری این انتخابات اشاره و اظهار کرد: این مهم در راستای ایجاد رقابت سالم و اجتناب از اختلال در انجام وظایف اعضای هیئت مدیره به دنبال تصدی همزمان دستگاه های اجرایی و نظارتی مرتبط اعمال شده است؛ اجرایی شدن این شرط و عدم اجازه ورود کارکنان ۱۴ دستگاه اجرایی و نظارتی موجود در نظام نامه انتخاباتی تأثیر قابل توجهی بر کاهش تعداد کاندیداهای این دوره از انتخابات داشته است.
فلاح‌نیا تصمیمات مذکور وزارت راه و شهرسازی را بسیار بجا و منطقی دانست و گفت: به واسطة اعمال موضوع رفع تعارض منافع نه تنها رقابتی سالم در میان کاندیداهای انتخابات ایجاد خواهد شد بلکه از ایجاد اختلال در انجام وظایف منتخبین نیز جلوگیری به عمل
خواهد آمد.
وی همچنین شرط ارتقای پایه برای کاندیداتوری هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان را نیز شرطی مؤثر دانست و عنوان کرد: با لحاظ شدن این شرط افرادی با تجربه و سابقه بیشتر سکاندار مدیریت سازمان نظام مهندسی ساختمان می‌شوند و به این ترتیب شاهد ارتقای کیفیت عملکرد هیئت مدیره سازمان‌ها خواهیم بود و به عبارتی بدنه سازمان‌های نظام مهندسی از این تصمیمات منتفع خواهد شد.
رئیس هیئت اجرایی هشتمین دور انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در ادامه عنوان کرد: اسامی کاندیداتورهای این انتخابات برای انجام استعلام و تأیید صلاحیت آنها به دستگاه‌های ذی‌ربط ارسال شده
است.
این دستگاه‌ها موظف هستند تا پایان مرداد ماه جاری بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام داده و پاسخ استعلامات خود را در این زمینه اعلام کنند.
فلاح‌نیا ادامه داد: در حال حاضر هیئت اجرایی انتخابات مذکور پیگیر موضوع افزایش تعداد حوزه‌های اخذ رأی در سطح استان است که این موضوع به پیشنهاد اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی و با تأیید هیئت اجرایی انتخابات در حال پیگیری است.
به گفته وی در این دور از انتخابات در تمام شهرهایی که دفاتر نمایندگی نظام مهندسی استان در آنها مشغول به فعالیت هستند حوزه انتخابیه برای اخذ رأی برقرار خواهد شد.
رئیس هیئت اجرایی این دور از انتخابات تصریح کرد: در این دوره تعداد حوزه‌های رأی‌گیری در سراسر استان با احتساب ۲ حوزه رأی‌گیری در شهر شیراز به ۲۱ حوزه افزایش خواهد یافت.
مهندس فلاح‌نیا همچنین به تلاش و پیگیری هیئت اجرایی برای برگزاری مکانیزه این دور از انتخابات اشاره و عنوان کرد: در حال حاضر مذاکره با دو شرکت متخصص در زمینه اجرای انتخابات مکانیزه در حال انجام است. بعد از بررسی امکانات این شرکت‌ها و تأمین امکانات سخت‌افزاری و طراحی نرم‌افزارهای مربوط به برگزاری انتخابات، با یکی از شرکت‌های مذکور وارد مرحله عقد قرارداد خواهیم شد.
وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در برگزاری مکانیزه انتخابات دور قبل هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی گفت: در دور قبل برگزاری انتخابات به دلیل اینکه قرار بود تمام فرآیند انتخابات به صورت مکانیزه از مرکز کنترل و هدایت شود با مشکلات سخت‌افزاری برای اجرای آن مواجه شدیم.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات مذکور خاطر نشان کرد: در این دور هر استان برای برگزاری انتخابات با توجه به میزان آمادگی خود یک روز را در فاصله زمانی پنجم لغایت چهاردهم مهرماه انتخاب خواهد کرد.
فلاح‌نیا با تأکید برضرورت آماده‌سازی زیرساخت‌های برگزاری انتخابات مکانیزه و شکل‌گیری هیئت‌های اجرایی و نظارت و آموزش آنان برای برگزاری این شیوه از انتخابات یادآور شد: اگر در مراحل تهیه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با مشکل مواجه شویم احتمال برگزاری انتخابات به صورت دستی و یا نیمه مکانیزه وجود خواهد داشت.
وی خاطر نشان کرد: افزایش دقت در مراحل مختلف برگزاری انتخابات، افزایش سرعت شمارش آرا و نیز سلامت انتخابات از مزایای برگزاری مکانیزه آن خواهد بود.
مهندس فلاح‌نیا همچنین انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی را مهم‌ترین عرصه تصمیم‌گیری جمعی مهندسان عضو سازمان دانست و گفت: انتظار می‌رود اعضای سازمان با حضور حداکثری در این انتخابات در تعیین سرنوشت سازمان در شرایط خاص موجود مشارکت کنند.
وی یادآور شد: با توجه به شرط معتبر بودن کارت عضویت اعضای سازمان برای شرکت در انتخابات انتظار می‌رود، اعضای محترم قبل از فرا رسیدن زمان انتخابات به سازمان نظام مهندسی مراجعه و تکلیف اعتبار کارت عضویت خود را مشخص کنند.

تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵

جدول زمان بندی هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها سال ۱۳۹۷

جدول هشتمین انتخابات نظام مهندسی

توسط | ۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۳:۵۵:۲۰ ۱۳ام, مرداد ۱۳۹۷|اخبار|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

پانزده + ده =