سایت معماری ۹۸ 

سایت معماری ۹۸ 

سایت معماری ۹۸ 

درباره سایت معماری ۹۸ 

وب سایت تخصصی معماری ۹۸ در زمینه معماری و عمران در حال فعالیت می باشد. وب سایت تخصصی معماری ۹۸ متشکل از یک تیم متخصص در این زمینه بر پایه اصول پنج گانه کیفیت خدمات و محصولات , احترام , مشتری مداری , افزایش و گسترش دانش و ارائه مطالب و مقالات جدید روز دنیا گسترش میابد. مخاطبان معماری ۹۸ را دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای فراگیری علوم مهندسی عمران ، مهندسین عمرانی که وارد بازار کار شده اند و همچنین شرکت ها و دفاتر مهندسی تشکیل می دهند. در این وبسایت میتوانید مجموعه ای جامع و مفیدی از مقالات وکتاب های آموزشی را بدست آورید مطالب این وبسایت همپای با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه ی مهندسی به روز رسانی میشوند
سایت معماری۹۸ اطلاعات ومطالب خود را برای کاربران در بخش های دسته بندی کرده است، که در زیر به شرح مختصری از آنها میپردازم.

آموزش معماری:

این بخش شامل دسته بندی های به شرح زیر است
دانلود نرم افزارهای معماری (که شامل اپلیکیشن تخصصی عمران و معماری برای گوشی های اندروید و پاروپوینت های رایگان می باشد.) آموزش revit ( آموزش به زبان فارسی، آموزش نصب، معرفی سایت های آموزشی دیگر و… از جمله موارد موجود در این بخش می باشد.) ، آموزش اتوکد، آموزش اسکیس، راندو، کروکی، شیت بندی،مجموعه ای از اسکسیس ها و طرح های شیت بندی برای دانشجویان و کاربران. آموزش تری دی مکس، تکسچر تری دی مکس و آبجکت تری دی مکس که مجموعه ای از مدل های سه بعدی، در و پنجره، وسایل روشنایی، مبلیمان، لوازم تزئینی و… از جمله موارد موجود در این بخش می باشند.
آموزش فتوشاپ در معماری، پرسوناژ، مجموعه ای از کتاب های معماری و عمران، دکوراسیون داخلی و خارجی و مواردی دیگر از جمله دسته بندی های این بخش می باشد.

مقالات :

این بخش مجموعه ای از اخبار عمران، معماری، معماران و اخبار جدید سایت می باشد که جدیدترین و به روزترین مقالات مهندسی معماری و عمران در آن قرار می گیرد.

نقشه ها:

در این بخش از سایت امکان دانلود نقشه های اداری و تجاری، پارک، سوله، فرودگاه، استخر، مسجد و کلیسا، کتابخانه، تاسیسات، طرح هادی و ثبتی، مجتمع های ورزشی، سازه ای، ویلایی، فاز ۲، کلینیک و بیمارستان ها، مدرسه دانشگاه و مسکونی و آپارتمانی و… از جمله دسته بندی های این بخش می باشند.

دانشجویی:

این بخش شامل پروژه های معماری از جمله طرح ۱ تا ۵ معماری، پارک، فرهنگی، کلینیک تخصصی، مجتمع های مسکونی بزرگ، معماری ایران، پایانه مسافربری، کارآموزی و کارورزی، متره و برآورد، مرمتی، معماری معاصر، معماری جهان، معماری اسلامی و…. می باشد و امکان دانلود هر یک از این بخش ها وجود دارد.

فروشگاه معماری:

در این بخش امکان خریداری پروژه های کامل معماری با مدارک کامل از جمله ترمینال، کتابخانه، هنرستان، دانشکده هنر، موزه تاریخی، هتل طرح ۳ معماری و… از جمله پروژه های موجود در این بخش می باشد.

اطلاعات سایت معماری ۹۸ 

آدرس سایت: memari98.com
زمینه فعالیت: معماری و عمران
شماره تماس: ۰۹۱۹۹۵۸۲۳۷۸

.

توسط | ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۴:۵۴:۱۶ ۱۹ام, بهمن ۱۳۹۶|سایت های عمرانی و معماری|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

5 − 3 =