قیمت شیشه

لیست قیمت شیشه و آینه

درخواست آنلاین مصالح

قیمت شیشه
قیمت شیشه

لیست قیمت شیشه و آینه

تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۹
ردیفنام کالاضخامت
(میلیمتر)
واحدقیمت حواله
درجه A
(تومان)
قیمت حواله
درجه B
(تومان)
قیمت قواره
درجه A
(تومان)
قیمت قواره
درجه B
(تومان)
۱شیشه فلوت سفید۲.۲مترمربع۱۸۷۰۰۱۵۱۲۵۲۴۳۱۰۱۹۶۹۰
۲شیشه فلوت سفید۳مترمربع۱۸۷۰۰۱۵۱۲۵۲۴۳۱۰۱۹۶۹۰
۳شیشه فلوت سفید۴مترمربع۲۱۴۵۰۲۰۱۶۳۲۷۸۸۵۲۶۲۳۵
۴شیشه فلوت سفید۵مترمربع۲۶۶۴۲۲۵۰۳۶۳۴۶۵۰۳۲۵۶۰
۵شیشه فلوت سفید۶مترمربع۳۲۱۷۵۳۰۲۵۰۴۱۸۵۵۳۹۳۸۰
۶شیشه فلوت سفید۸مترمربع۴۴۷۵۹۴۲۰۷۵۵۸۱۹۰۵۴۷۲۵
۷شیشه فلوت سفید۱۰مترمربع۵۸۶۰۸۵۵۰۸۸۷۶۲۳۰۷۱۶۱۰
۸شیشه فلوت سفید۱۲مترمربع۷۰۳۳۴۶۶۱۱۰۹۱۴۶۵۸۵۹۶۵
۹شیشه فلوت سفید۱۵مترمربع۱۰۱۲۰۰۹۵۱۵۰۱۳۱۵۶۰۱۲۳۷۵۰
۱۰شیشه فلوت رنگی۴مترمربع۳۳۵۵۰۳۱۶۲۵۴۳۶۱۵۳۸۱۷۰
۱۱شیشه فلوت رنگی۵مترمربع۴۱۹۳۲۴۰۲۸۲۵۴۵۶۰۵۲۳۶۰
۱۲شیشه فلوت رنگی۶مترمربع۵۰۳۲۵۴۷۷۰۷۶۵۴۵۰۶۲۰۴۰
۱۳شیشه فلوت رنگی۸مترمربع۷۳۶۴۵۷۱۳۵۷۹۵۷۵۵۹۲۷۸۵
۱۴شیشه فلوت رنگی۱۰مترمربع۹۷۲۴۰۹۲۶۶۴۱۲۶۵۰۰۱۲۰۴۵۰
۱۵شیشه رفلکس طلایی۴مترمربع۲۴۹۷۰---۳۲۴۵۰---
۱۶شیشه رفلکس طلایی۵مترمربع۲۹۳۷۰---۳۸۲۲۵---
۱۷شیشه رفلکس طلایی۶مترمربع۳۵۷۵۰---۴۶۴۷۵---
۱۸شیشه رفلکس برنز - دودی - سبز چمنی۴مترمربع۴۷۰۸۰---۶۱۲۷۰---
۲۰شیشه رفلکس برنز - دودی - سبز چمنی۵مترمربع۵۳۵۷۰---۶۹۶۳۰---
۱۹شیشه رفلکس آبی - سبز لایت - سوپز سیلور - صورتی۴مترمربع۴۷۰۸۰---۶۱۲۷۰---
۲۱شیشه رفلکس آبی - سبز لایت - سوپز سیلور - صورتی۵مترمربع۵۳۵۷۰---۶۹۶۳۰---
۲۳شیشه رفلکس آبی - سبز لایت - سوپز سیلور - صورتی۶مترمربع۶۰۰۶۰---۷۸۱۰۰---
۲۲شیششه رفلکس برنز - دودی - سبز چمنی۶مترمربع۶۰۰۶۰---۷۸۱۰۰---
۲۴اکو استار صندوقی (لویی)۴مترمربع۵۹۰۷۰---۷۶۸۳۵---
۲۵اکو استار صندوقی (لویی)۵مترمربع۷۱۵۰۰---۹۲۹۵۰---
۲۶اکو استار صندوقی (لویی)۶مترمربع۸۵۸۰۰---۱۱۱۵۴۰---
قیمت شیشه
قیمت شیشه

لیست قیمت شیشه دوجداره

تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
ردیفنام کالاواحدقیمت (تومان)
 ۱شیشه دو جداره ۴-۱۰-۶ متر مربع ۴۴.۰۰۰
 ۲شیشه دوجداره ۶-۱۰-۶ متر مربع ۵۱.۰۰۰
 ۳شیشه دو جداره ۴-۱۰-۶ دودی متر مربع ۶۵.۰۰۰
 ۴شیشه دو جداره ۶-۱۰-۶ دودی متر مربع ۷۰.۰۰۰
قیمت شیشه
قیمت شیشه

لیست قیمت شیشه سکوریت

تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
ردیفنام کالاواحدقیمت (تومان)
 ۱ شیشه سکوریت ساده / ۶ میلیمتر متر مربع۳۷۰۰۰
 ۲  شیشه سکوریت برنز / ۶ میلیمتر متر مربع ۴۳,۰۰۰
 ۳  شیشه سکوریت ساده / ۸ میلیمتر متر مربع ۴۴,۰۰۰
 ۴   شیشه سکوریت برنز / ۸ میلیمتر متر مربع ۵۸,۰۰۰
۵  شیشه سکوریت ساده / ۱۰ میلیمترمتر مربع۴۸۰۰۰
۶   شیشه سکوریت برنز / ۱۰ میلیمترمتر مربع۶۷۰۰۰

مشخصات فنی انواع شیشه و آینه

شیشه ساده یا شیشه تخت یا شیشه فلوتشیشه فلوت یا شیشه تخت، اولیه ترین حالت شیشه تولید شده می باشد. شیشه فلوت در ضخامت های مختلف از ۲ میلی متر تا بیش از ۲۰ میلی متر تولید و عرضه می شود اما به صورت متداول ضخامت های ۴-۸ میلی متر در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه فلوت به دلیل روش تولید خاص خود، اغلب بدون موج و خمیدگی می باشد، به همین دلیل در ساختمان ها و بخصوص پنجره ها کاربرد فراوانی دارد. شیشه فلوت را می توان به صورت اولیه و یا به صورت فرآوری شده و افزایش کارایی های جدید مورد استفاده قرار داد.

شیشه ساده (تخت یا فلوت) چیست؟

شیشه دوجدارهشیشه دوجداره از به هم چسباندن یک یا چند قاب شیشه ای موازی برای به وجود آوردن یک واحد غیر قابل نفوذ تشکیل میشود و اصل آن برای به وجود آوردن محفظه ای همگن از هوای خشک یا با گاز که بین یک یا چند جداره پر میشود استوار است. ویژگی اصلی این شیشه مقاومت بسیار بالای آن در برابر نفوذ سر و صدا و همچنین حرارات می باشد. به عبارت دیگر، شیشه های دوجداره عایق مناسب صوتی و حرارتی هستند. با توجه به کاربری و محل استفاده از شیشه دوجداره، می توان از ترکیب انواع شیشه ها برای دوجداره کردن استفاده کرد : مانند ترکیب شیشه فلوت، مشجر، آینه ای، سکوریت، لمینت و …

شیشه دوجداره چیست؟

شیشه سکوریتشیشه سکوریت، محصولی است که به صورت شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، لاکی و یا چاپ شده می باشد. شیشه سکوریت به علت ایمنی بالا در مکان های عمومی  که ایمنی و مقاومت در برابر ضربه و حرارت و دارای ذرات ایمن بعد از شکستن و حرف اول را می زند قابل استفاده می باشند. شیشه های سکوریت در صورت شکستن به حالت پودری تغییر حالت کرده ولی شیشه های خام درز برداشته و حالت شمشیری به خود میگیرند .

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه لمینتشیشه لمینت نسبت به شیشه‌های معمولی از ضریب ایمنی بیشتری برخوردار است. مهمترین مشخصه شیشه‌های لمینت الگوی شکست آنهاست. شیشه‌ها در اثرضربه می‌شکنند اما تکه‌های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می‌نماید. شیشه لمینت، دارای سه ویژگی عایق حرارتی، کاهش آلودگی صوتی و امنیت را به‌طور یکجا می باشد. همچنین این نوع در مناطقی که بادهای شدید می‌وزد و خطر ایجاد طوفان و گردباد وجود دارد می‌توان در ساختمان‌ها، پارتیشن اداری و درب اتوماتیک مورداستفاده قرار بگیرد.

شیشه لمینت چیست؟

شیشه رنگی

شیشه رنگی با توجه به کاربرد و تنوعی که داشته استفاده های زیادی داشته . در طراحی می توان از آن ها استفاد کرد تا با تلفیق از نور های طبیعی و مصنوعی در کنار هم می توان از در بازه های زمانی مختلف . ترکیبی از رنگ ها را در کنار هم به نمایش بگذاریم.  این نوع شیشه ها از هزاران سال پیش در طراحی ساختمان های سنتی استفاده شده است. استفاده از شیشه های رنگی تنها در زیبایی و جلوه های بصری آن نبوده بلکه می تواند اثرات روانشانسی در روحیه و احساس آرامشی که کاهش تنش ها بوده است.

شیشه رنگی چیست ؟

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس شیشه ای است که به عنوان یکی از شیشه های با تقاضا بالا در بازار شناخته شده می باشد تنوع رنگی و مزیت های موجود در شیشه رفلکس باعث شده است این شیشه به عنوان یکی از اولین انتخاب ها برای پنجره در نظر گرفته شود.ویژگی شیشه‌ رفلکس این هست که ناظر، خارج از منزل قادر نیست داخل ساختمان را مشاهده کند. بدین معنی که حتی در صورت کنار زدن پرده کسی نمی‌تواند فضای داخل و افراد را ببیند و حالت آیینه ای ایجاد می کنند. شیشه‌های رفلکس میزان ورود اشعه رادیواکتیو و حرارت را کاهش می‌دهند. این نوع شیشه‌ها با ویژگی تنظیم و کنترل دمایی مناسبی که دارا می باشند تأثیر بخاری و کولر را بیشتر می‌کنند. در واقع برای اتاق‌های رو به آفتاب بسیار مناسب‌اند.

شیشه رفلکس چیست؟

شیشه خرک امانی و صندوقی در واقع روش های حمل شیشه می باشند، بسته بندی محصولات با توجه به نیاز مشتریان بصورت فله ای، شیرینکی و جعبه ای انجام می شود. بنا به ساختار شیشه، حمل محصول توسط وسیله ای به نام خرک در اشکال مختلف ( A  فریم و L فریم و . . . .) صورت می پذیرد.

بسته بندی بر روی خرک های فلزی سیار: این روش بسته بندی و حمل با هدف تسهیل و تسریع در بارگیری و تخلیه برای ارسال بسته های شیشه به نقاطی در فواصل نزدیک به محل تولید استفاده میشود.

بسته بندی در جعبه چوبی (پالت) به صورت مستقیم: این روش بسته بندی و حمل برای اطمینان از ارسال بهینه محصول به فواصل دور و کشورهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه لاکوبل چیست؟

در حال حاضر شیشه های لاکوبل رنگی به خاطر دارا بودن گستره رنگی بالا کاربردی ترین ماده در طراحی فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان هستند. از جمله کاربردهای آن میتوان به پوشش های دیوارها-پارتیشن های اداری و جدا کننده ها- حمام های شیشه ای-آشپزخانه ها-چینش اتاق های خواب -میزهای شیشه ای -آینه های رنگی-دکوراسیون فروشگاهی-شیشه های چاپی با قابلیت پرینت هر تصویر دلخواه روی شیشه اشاره کرد.

شیشه لاکوبل چیست؟

شیشه دکوراتیو جیست؟امروزه به طور معمول هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد و در دکوراسیون داخلی استفاده گردد به طور کلی جزء شیشه های دکوراتیو محسوب میشود.همچنین شیشه دکوراتیو بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و به همین دلیل هم امروزه تنوع زیادی را در بخش شیشه های دکوراتیو میبینیم.انواع شیشه دکوراتیو عبارتند از شیشه لمینت رنگی، شیشه چاپی یا اسپندرال، شیشه سندبلاست، شیشه مات، شیشه طرح شکسته و شیشه فوتولمینیت.

شیشه دکوراتیو چیست؟

شیشه ضد حریق چیست؟شیشه  ضد حریق تا یک درجه مشخصی در مقابل آتش و حریق از خود مقاومت نشان داده و محافظت می کند. شاید اینکار توسط شیشه به نظر غیر عادی برسد. مسلما شیشه قادر به خاموش کردن آتش و یا هشدار دادن به ساکنین ساختمان از وجود خطر نمی باشد؛ ولی شیشه  ضد حریق قادر است از انتشار شعله های آتش و دود از یک اتاق به اتاق های دیگر جلوگیری کنند. اصطلاحی که بدین ویژگی شیشه  ضد حریق اطلاق می شود compartmentation می باشد و بدین معناست که شیشه نقش اساسی در محدود کردن آسیب های ناشی از تسری آتش به جاهای دیگر ایفا می کند.

شیشه ضد حریق چیست؟

شیشه Low-E چیستشیشه کنترل‌کننده انرژی حاوی نانولایه‌های فلزی و سرامیکی است که برای جلوگیری از انتقال حرارت طراحی شده است. برای کاهش هدر رفتن انرژی از طریق شیشه‌های پنجره ساختمان، از شیشه‌های با پوشش خاص موسوم به Low-E (کم گسیل) استفاده می‌شود و در نتیجه زمانی که شیشه گرم می‌شود به جای اینکه گرمای خود را گسیل کند، آن را بازتابش می‌کند.این شیشه ها نیز در ضخامت های ۴ – ۵ – ۶ – ۱۰ میلیمتری در ابعاد مختلف بصورت عمده قابل عرضه به مشتریان می باشد.

شیشه کنترل‌کننده انرژی چیست؟

شیشه اسپندرال چیستشیشه چاپدار یا اسپندرال یکی از انواع شیشه های رنگی می باشد در این نوع شیشه ها همانطور که از نام آن پیداست طراحی و چاپ به شکل های مختلف روی شیشه صورت می گیرد که شیشه به صورت غیر شفاف است و طبیعتا پشت شیشه روئیت نخواهد شد ، شیشه چاپدار یا اسپندرال از نظر ساختاری به صورت تک جداره ، دوجداره و لمینت ساخته می شود.

شیشه چاپدار یا اسپندرال چیست؟

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۳:۴۰:۳۹

ثبت ديدگاه

دو + چهارده =