نرم افزار نقشه برداری و تهیه زیربنا سازی AutoCAD MAP 3D

نرم افزار AutoCAD MAP 3D ، با استفاده از نرم افزار نقشه کشی Autodesk AutoCAD Map 3D یک برنامه مفید در زمینه مدیریت و طرح ریزی زیر ساخت سازی (زیر بنا سازی) بر مبنای مدل های در نظر گرفته شده، می باشد که امکان داشتن دسترسی سریع به اطلاعات و داده های CAD و GIS را برای شما فراهم می کند. با استفاده از ابزار های هوشمند و مدل های داده های صنعتی، شما می توانید استانداردهای منطقه ای و یا دیسپلین های خاصی را در پروژه خود اعمال نمایید.

نقشه برداری بر پایه ی آخرین نسخه ی برنامه ی AutoCAD می باشد و تکنولوژی هایی که در اختیار شما می گذارد موجب بهبود کیفیت داده ها، بهره وری و مدیریت بهتر منابع پروژه می شود. AutoCAD Map 3D به مهندسین و متخصصین در اجرای پروژه های روژه های ساختمانی و راه سازی، ترسیم نقشه های ساختمانی و سازه ها و همچنین در صنعت راه سازی، عمران، انرژی، ساخت، پردازش و آنالیز طرح ها و اطلاعات “سیستم اطلاعاتی جغرافیایی” کمک می کند.

همچنین نرم افزار AutoCAD MAP 3D برای گسترش پروژه های شبکه های حمل و نقل، شبکه های برق رسانی، زمین و آب، با ترکیبی از لیست های موجود، ابزار تخصصی، مکان نگاری ها، محیط ها و گرافیک های بدست آمده از اسکن لیزری، کمک شایانی خواهد نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Autodesk AutoCAD Map 3D:

– دسترسی مستقیم به داده ها با امکان ویرایش اطلاعات
– یکپارچه سازی و تجزیه و تحلیل اطلاعات منابع
– امکان کار با پروژه های ذخیره شده در برنامه AuotoCAD
– آنالیز خودکار در بهینه سازی نقشه ها مانند پیدا کردن کوتاه ترین مسیر بین ۲ نقطه
– امکان کار و شبیه سازی با نقشه های اسکن شده در حجم های بزرگ بدون افت سرعت
– استفاده از سیستم مسیریابی ژئوگرافیک و…
– برقراری ارتباط موثرتر
– استفاده از سیستم مختصات جغرافیایی واقعی، اطلاعات دقیق تری برای طراحی زمین مرجع در اختیار کاربر قرار می دهد
– دسترسی مستقیم به اطلاعات جغرافیایی از منابع مختلفی مانند ESRI (موسسه تحقیقات سیستم های اروپایی )، SHP ،Oracle و ESRI ArcSDE
– امکان خواندن، نوشتن و تبدیل اطلاعات از فرمت های مختلف CAD و GIS
– ویرایش اطلاعات جغرافیایی به وسیله ی CAD
– وارد نمودن و مجسم سازی دسته های زیادی از اطلاعات از منابع مختلف، شامل اطلاعات اسکن لیزری ۳ بعدی ،مسافت یابی و ردیابی به وسیله سیگنال های نوری (LiDAR)
– ابزارهای پشتیبانی از ساخت نقشه های موضوعی، آنالیز، میانگیری، یافتن راه بهینه و آنالیز هم پوشانی ها