قوانین

/قوانین
قوانین ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۱۶:۱۲:۳۲

توافقنامه بین كاربران و سایت

سایت مهندس پلاس یك سایت مرجع می‌باشد كه از چندین صفحه متنوع تشكیل یافته است. این وب سایت قوانین و مقرراتی را جهت استفاده كاربران از سایت تدوین نموده است كه كاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از سایت می‌بایست با تمامی این شرایط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.
تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت

سایت مهندس پلاس تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نكات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می‌دارد.

لینك به سایت های دیگر

سایت مهندس پلاس ممكن است شامل لینك‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. سایت‌های لینك داده شده از درون سایت ما، تحت كنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی‌گیریم. سایت مهندس پلاس این لینك‌ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینك، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی‌پذیریم.

عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از سایت مهندس پلاس شما متضمن می‌شوید كه تحت هیچ شرایطی از سایت ما در كارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی‌نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت مهندس پلاس تحت شرایطی كه موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهر آن و یا صرفاً جهت لذت شخصی باشد نمی‌باشید.

استفاده از امكانات ارتباط جمعی

سایت مهندس پلاس ممكن است شامل سیستم‌های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه های خبری، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم‌های مشابهی باشد كه امكان ارتباط شما با سایر كاربران را فراهم كرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل‌هایی می‌باشید كه متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می‌بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید‌:
• بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر كاربران.
• انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی‌حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروح.
• بارگذاری فایل‌ها یا مواردی كه به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مغایرت داشته باشد.
• بارگذاری فایل‌هایی كه شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه‌ای كه موجب بروز اختلال در عملكرد یك كامپیوتر دیگر گردد.
• تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.
• رهبری، هدایت و تشكیل گروه‌های هرمی در نظردهی‌ها، مسابقات و موارد مشابه.
• توزیع فایل‌هایی كه قبلاً توسط یك كاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.
• محدودكردن و یا محروم ساختن هر كاربری از استفاده و لذت بردن از خدمات عمومی و سرویس‌های ارتباط جمعی سایت.
• برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

• سایت مهندس پلاس هیچ وظیفه‌ای در مورد نظارت بر سیستم‌های ارتباط جمعی را به عهده نمی‌گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم تا بر روی فایل‌ها و مطالب ارسالی كاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم كه در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یك كاربر را به قسمت‌های مختلف سایت نظیر سیستم‌های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن كاربر را حتی بدون ذكر علت از لیست اعضاء سایت حذف نماییم.
• سایت مهندس پلاس این حق را برای خود قائل شده كه در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را كه در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می‌باشد را مسدود نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال را رد كرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.
• همواره نهایت دقت را هنگام مطرح كردن اطلاعات شخصی خود، دوستان و یا بستگان در سیستم‌های ارتباط جمعی داشته باشید.
• برخی از اطلاعات و فایل‌های بارگذاری شده در سایت ممكن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گذاشته شده باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی‌بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.
• اطلاعات و فایل‌های ارائه شده در وب سایت و یا ارسال‌ شده در وب سایت ما
• سایت مهندس پلاس هیچ ادعائی نسبت به تملك اطلاعات و فایل‌هایی كه توسط شما درون سایت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد‌ها، پیشنهادها، مطالب ارسالی، بارگذاری فایل و یا ثبت هرگونه اطلاعات در سایت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاری فایل و ثبت نظر، آن را به ما هدیه داده اید.
• سایت مهندس پلاس مجبور به پرداخت هیچ پاداش و یا هزینه‌ای در قبال ارسال‌های شما نیست. همچنین سایت مهندس پلاس هیچ الزامی نسبت به پذیرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتی این اجازه را دارد تا در هر زمانی مطالب ارسالی شما را حذف نماید.
• شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر كلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید باهید.

رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممكن است شامل خطاهای گرافیكی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذكر است بصورت دوره‌ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین سایت مهندس پلاس و یا تولید كنندگان آن محصول ممكن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.
۱) این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
۲) کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
۳) نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
۴) علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می‌تواند نظرات را ویرایش، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می‌باشد.
۵) مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد. همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می‌گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد، ویرایش خواهد شد.
۶) وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می‌باشد.
۷) تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگهداری از پسورد خود داشته باشند.
۸) در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

حقوق مالکیت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی این سایت در جای دیگر مجاز نمی‌باشد.
کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت می‌باشد.
استفاده از سایت برای مقاصد تجاری یا تبلیغات، بازاریابی و مانند آن ممنوع است. برای تبلیغ روی این سایت میتوانید با تماس با قسمت پشتیبانی از شرایط تبلیغ روی سایت مطلع شوید.