نقش پررنگ دفاتر طراحی در ارائه خدمات مهندسی

2

نقش پررنگ دفاتر طراحی در ارائه خدمات مهندسی

به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

مدیر دفتر نمایندگی نظام مهندسی میبد ، دفاتر طراحی را پل ارتباطی سازمان با مالکین و مهندسین عنوان کرد که نقش بسزایی در ارائه خدمات و انجام وظایف سازمان دارند. 
به گزارش روابط عمومی سازمان – دفتر نمایندگی  میبد،   “محمدحسین صباغی” در بازدید از یکی از دفاتر طراحی، حضور منظم و با برنامه مهندسین در دفاتر را نماد نظم و خدمت رسانی سازمان بیان کرد و افزود: درصورت وجود دفاتر قدرتمند می توان قسمتی از وظایف سازمان را به دفاتر طراحی محول نمود که باعث سهولت ارائه خدمت به مردم و مهندسین می گردد.
وی افزود:با توافق فی مابین سازمان نظام مهندسی استان و اداره کل راه و شهرسازی ، مسئولیت نظارت عالیه به سازمان محول شده است و با ساماندهی گروه های نظارت عالیه، کنترل انجام امور خدمات مهندسی توسط اعضاء با دقت بیشتری انجام خواهد شد.
مسئول این دفتر طراحی هم  در این راستا پیشنهاد کرد ساز و کاری اندیشیده شود تا به مهندسینی که صرفاً فعالیتهای نظارت و طراحی را انجام می دهند و شغل دیگری ندارند، بیشتر توجه شود .
“محمد رضا فلاح” تاکید کرد: حضور پر رنگ مهندسین، تعامل بین مالک و مجموعه نظام مهندسی را بالا برده و درکیفیت ساخت و ساز تأثیر گذار است.
وی موضوع دونقشه ای را یکی از معضلات طراحی عنوان کرد و عدم نظارت مناسب بر ساختمانها را از عوامل نارضایتی مردم دانست.

منبع : نظام مهندسی ساختمان استان یزد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید