یونولیت فشرده چیست؟

یونولیت فشرده از انواع یونولیت ساختمانی است که دارای وزن بالایی می باشد چراکه دانسیته یا همان چگالی آن به دلیل فشرده بودن یونولیت بالا است. یونولیت فشرده یکی از پرکاربردترین انواع یونولیت است که در موارد گوناگون مانند صنعت ساختمان، صنعت خودروسازی، صنایع غذایی، قالب سازی، مجسمه سازی، درب های ضد سرقت، عایق سازی، بسته بندی و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

یونولیت فشرده

یکی از مهم ترین کاربردهای یونولیت فشرده این است که می توان آن را در ترکیب با عایق های صوتی دیگر مانند فوم های آکوستیک، پشم سنگ و… استفاده کرد و کاربرد صداگیری آن را افزایش داد. ضمنا نامگذاری ورق های یونولیت فشرده  بر اساس وضعیت و میزان فشردگی آن ها انجام می گیرد.

مرکز فروش یونولیت در تهران

مرکز فروش یونولیت در تهران با چگالی و فشردگی مورد نظر مشتری و با رعایت اصول تولید همواره نقطه درخشانی در مرکز فروش یونولیت در تهران میباشد .

برای مشاهده قیمت یونولیت بر روی لینک زیر کلیلک کنید.

قیمت یونولیت

مرکز فروش یونولیت در تهران ورق با چگالی و دانسیته ۶ الی شصت با استفاده از مواد خالص کره ای کالای مورد نظر مشتری محترم را ارائه مینماید .

  • مرکز فروش یونولیت در تهران تولید یونولیت و پلاستوفوم عالی درچند ردیف بندی ذیل تقدیم حضور مینماید.
  •  یونولیت و پلاستوفوم ورقی یا ورقه ای (با دانسیته و ضخامت های گوناگون )
  • یونولیت و پلاستوفوم بسته بندی (شامل یونولیت قالبی و یونولیت و پلاستوفوم ورقی و ورقه ای)
  • یونولیت و پلاستوفوم ساختمانی ( شامل یونولیت و پلاستوفوم استوانه پل سازی وسقفی و ورق دیواری)
  • یونولیت و پلاستوفوم پر کننده حجم خالی بصورت مکعب و استوانه و گرانول مواد

مرکز فروش یونولیت در تهران به پشتوانه بیست سال تولید و پیشرو در صنعت تولید و فروش یونولیت و پلاستوفوم و ارائه کالای مورد نظر مشتری با صداقت

 کیفیت بالا در ایران یونولیت و ایران ورق مرکز فروش یونولیت در تهران شده است.

با تماس با دفتر مرکزی مرکز فروش یونولیت در تهران و یا نمایندگی های این کارخانه ما را مفنخر نمایید.

  • یونولیت ورق فشرده فرتاش

یونولیت ورق فشرده فرتاش به نوعی یونولیت و پلاستوفوم اتلاق میشود که با دانسیته بالا ۴۰ باشد. این یونولیت با حداقل دانسیته چهل و فشرده تولید شده از مواد خالص کره ای بدون حتی ده گرم ناخالصی تولید میگردد.

ورق یونولیت فشرده

یونولیت ورق فشرده فرتاش بسته به نوع کاربرد یونولیت و پلاستوفوم ممکن است کندسوز و یا بسوز باشد که معمولا جهت ریخته گری و قالبسازی معکوس از یونولیت ورق فشرده فرتاش بسوز استفاده میشود.

حداقل چگالی و دانسیته یونولیت ورق فشرده فرتاش ۴۰ کیلو گرم بر مترمکعب تا به ۸۰ کیلو بر متر مکعب میباشد که بستگی به نوع مصرف و کاربر آن دارد یونولیت ورق فشرده فرتاش همواره سعی در تولید با کیفیت عالی و برتر را دارد و ارسال یونولیت ورق فشرده فرتاش کالایی با کیفیت بی نظیر میباشد.

 

برای مشاهده لیست قیمت انواع یونولیت کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت یونولیت

مشاهده قیمت روز یونولیت