سایت 808

درباره سایت 808

سایت 808 یک وبسایت تخصصی در زمینه رشته عمران ومعماری است که فعالیت خود را در راستای انتقال دانش تخصصی سازه و زلزله به مهندسان دانشجویان و علاقمندان به سازه به کار گرفته و به عنوان یک مرکز خصوصی خود را در امر تولید این دانش طی سال‌های اخیر در کشور با تلفیقی از تجربیات جهانی پیش قدم می‌داند. در حال حاضر، مجموعه فعالیت‌ها از آموزش‌های حضوری و آنلاین، همگی در وبسایت قرار دارند. 808 در فضای آنلاین و سراسر کشور که با ادغام تکنولوژی و جدیدترین تجربیات جهانی در امر آموزش مهندسی در کلیه گرایش‌های عمران و معماری در کنار نگاه ویژه به مقوله اتصال دانش به صنعت مشغول به فعالیت است. چشم‌ انداز آینده این سایت، بین‌المللی کردن آموزش‌های ارائه شده و از بین بردن مرز‌های آموزش در انتقال دانش تخصصی عمران و معماری بین مهندسان و متخصصان در سرتاسر جهان می‌باشد.
بخش های مختلف این سایت به شرح زیر است:

عمران :

این بخش مجموعه ی کامل از مقالات تحلیلی در مورد بخش های آنالیز و بررسی رفتارهای اعضای سازه و مواردی از این قبیل میباشد.
بخش کارگاه های آموزشی که شامل ورکشاپ های انلاین، فیلم های آموزشی و… میباشد.
پاکدست : در این قسمت مصاحبات رادیو 808 با بزرگان رشته های عمران و معماری صورت گرفته است که در مورد مسائل روز و تکنولوژی های این بخش میباشد و فیلم های هر یک از مصاحبه ها بر روی سایت قرار دارد.
بخش انتشارات در این بخش راهکارهای برای گرفتن نتیجه بهتر از ازمون های نظام مهندسی، آموزش نکات اجرایی و فنی، آموزش نرم افزار همگی در این بخش قرار دارد.
لازم به ذکر است امکان دانلود هر یک از آنهاوجود دارد.

معماری :

این بخش شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی حرفه ای از تکنولوژی ها و دستاوردهای جدید و عکس های در زمینه معماری میباشد.

ورود به حرفه :

این بخش شامل مجموعه ای از مقالات علمی و راهنمای ازمون های نظام مهندسی سوالات به همراه پاسخ نامه و مقررات ملی ساختمان و پکیج های آموزشی همراه با فیلم و…. میباشد.

طراحی عملکردی :

این بخش شامل با توجه به عملکرد PBD به ارائه راهکارها و مقالات تحلیلی در مورد رفتار سازه در طی زلزله طرح، که به مهندسین طراح کمک شایانی خواهد کرد.

محتوای تخصصی :

این بخش به 4 قسمت اخبار، مقالات تحلیلی، کتاب الکترونیکی و نرم افزارهای کاربردی مهندسی دسته بندی شده است که هر کدام از انها دارای مطالبی بسیار جالب و کاربردی میباشد.
این وبسایت دارای دوره ها و کلاس های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین نیز میباشد.

فروشگاهی :

در این بخش محصولات خود سایت از جمله محصولات عمرانی و معماری، آزمونهای آموزشی،کتاب، نرم افزار، ابزارهای مهندسی،پکیج های آموزشی و… و بسیاری دیگر از موارد به فروش میرسد.

اطلاعات سایت 808

آدرس سایت : www.civil808.com
حوزه فعالیت : عمران و معماری
نام مسئول : مجتبی اصغری سرخی
تلفن : 88272694-021
ایمیل : saze808{at}gmail.com