سایت سیویل

درباره سایت سیویل

سایت سیویل یک وبسایت فعال در زمینه مهندسی عمران و معماری میباشد و در جهت ارتقای سطح علمی دانشجویان مهندسین ودیگر علاقمندان به این رشته ها در حال فعالیت میباشد. این وبسایت منتخبی از آخرین اخبار ساخت و صنعت ساختمان و نیز مقالات فنی و تخصصی و مطالب متنوع آموزشی، اجرایی و عمومی و نیز ارائه پروژه ها و جزوات و … در اختیار کاربران قرار میگیرد
مطالب در این سایت به صورت زیر دسته بندی شده اند
بخش آزمون ها که شامل آزمونهای برگزار شده ی نظام مهندسی، سوالات به همراه پاسخ،بودجه بندی و پیش بینی سوالات هر درس و کلید واژهای ازمون نظام مهندسی تمام رشته ها و… در این بخش گنجانده شده اند.

بخش آیین نامه ها:

این بخش شامل آیین نامه ها مقررات ملی ساختما،فهرست بها و دستور عمل های ساخت و اجرای میباشد

پروژها :

در این بخش اموزش گام به گام پروژهای عمرانی از جمله راهسازی ساختمان سازی به وسیله ی نرم افزارهای کاربردی در قالب فایل های قابل دانلود قرار گرفته اند.

جزوه ها:

مجموعه ای از کاملترین جزوه های دروس دانشگاهی از بهترین استاید به صورت فایل های word و پاورپوینت قرار گرفته است.

طراحی و دکوراسیون :

این بخش شامل مجموعه ای از عکس مقاله و مطالب جالب و دیدنی ونکته های در زمینه طراحی و انتخاب دکوراسیون مناسب برای فضاهای متعدد میباشد که میتواند جهت ایجاده ایده و خلاقیت بیشتر به کاربران کمک کند.

فیلم ها:

در این بخش فیلم های آموزشی و کاربردی از جمله کاربرد اکسل در عمران، فیلم پیشرفت مراحل انجام پروژهای بزرگ، انیمیشن مراحل ساخت سد بتنی و … که قابلیت دانلود هر یک از این فیلم ها برای کاربران وجود دارد.

کتاب ها :

در این بخش مجموعه ای از کتاب های عمرانی و کاربردی برای علاقمندان به این حوزه وجود دارد ازجمله کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و…

مطالب معماری :

در این بخش از سایت مقالات، جزوات، پاورپوینت های زیادی مرتبط با حوزه ی معماری قرار دارد که میتواند بسیار مفید و جالب باشد و قابل دانلود نیز میباشند.

بخش فروشگاهی:

در این قسمت همانطور که از اسمش مشخص هست، محصولات تهیه شده از جمله مجموعه نقشه های معماری و کارهای طراحی شده با ۳D Max و Auto Cad و…. وجود دارند و امکان خرید آنها وجود دارد.
وسایر بخش های دیگری که در قالب این سایت گنجانده شده اند.

اطلاعات سایت سیویل

آدرس سایت : www.30vil.net
حوزه فعالیت : عمران و معماری
نام مسئول : سید مهدی نجفی مقدم
ایمیل : Info @ 30vil . Net
تلفن : ۶۰۱۰ – ۵۵۲۶ – ۰۵۱

توسط |2017-12-17T17:08:37+04:3017th, دسامبر 2017|سایت های عمرانی و معماری|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

اطلاعات تماس :

EngineerPlus.ir [at] gmail.com

تلفن: 88715202

تلفن همراه: 09195654872

وبسایت: مهندس پلاس