سایت بست سیویل

درباره سایت بست سیویل 

سایت بست سیویل یک سایت تخصصی در زمینه مهندسی عمران است که خدمات آن در جهت ارتقای سطح علمی دانشجویان،داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، مهندسین و دیگر علاقمندان به این رشته ها در حال فعالیت میباشد. این وبسایت منتخبی از آخرین اخبار ساخت و صنعت ساختمان و نیز مقالات فنی و تخصصی و مطالب متنوع آموزشی، اجرایی و عمومی و نیز ارائه پروژه ها و جزوات و … در اختیار کاربران قرار میگیرد.
خدمات این سایت به ۴ دسته تقسیم میشود:

۱- خدمات مربوطه به آژمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران:

این خدمات شامل معرفی جامع از آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران،ارائه فایلهای مشاوره ای جهت قبولی در آزمون،معرفی گرایش های مختلف مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد،ارائه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمونهای سالهای گذشته و….

۲- خدمات آزمون نظام مهندسی عمران:

این خدمات شامل معرفی اجمالی آزمون نظام مهندسی عمران و شرایط آن، امکان دانلود مباحث مقررات ملی ساختمان و مواردی از این قبیل قرار داده شده است.

۳- خدمات مربوط به دانشجویان مقطع کارشناسی عمران:

این بخش شامل پروژه ها و گزارش کار و آزمون های نظام مهندسی و ارشدو… که امکان دانلود فایل های هر کدام از آنها نیز وجود دارد.

۴- فروشگاه اینترنتی:

در بخش فروشگاه تمامی محصولات بست سیویل ، از جمله پروژه ها، گزارش کارآموزی،تحقیق، مقالات، جزوات، گزارش کار آزمایشگاه، نشریات و آیین نامه ها و نرم افزارهای عمران وجود دارند.
همچنین در بخش محتوای سایت که شامل بخش های نکات اجرایی سازه، مباحث مقررات ملی ساختمان، آئین نامه های ایران و آمریکا،امکان دانلود نرم افزارهای تخصصی، آموزش نرم افزارهای کاربردی، فیلم ها و تصاویر جزوات، مجلات ساختمانی و معرفی کتابهای مهندسی عمران و نشریات و… را میتوان در این بخش یافت که بسیار جامع و کامل میباشد.

اطلاعات سایت بست سیویل

آدرس سایت : www. bestcivil.ir
حوزه فعالیت : مهندسی عمران
نام مسئول : امیر حسین احمدی
تلفن : ۹۱۱۳۸۴۰۵۰۰
ایمیل : bestcivil.ir@gmail.com